MySQL banan.cz

Společnost banan s.r.o. nabízí také služby MySQL banan.cz. Stačí si u společnosti banan.cz zřídit jeden z webhostingových tarifů, které tato společnost nabízí. Mezi tyto tarify patří banan standard, Banan SEO a Banan VIP. Jakmile si tedy zřídíte hostingový tarif, tak můžete plně využívat služeb MySQL banan,cz. Pokud si po zakoupení služeb nebudete vědět rady s prací s databází MySQL banan.cz, tak zde můžete nalézt potřebné informace. Pokud i přesto budete mít s MySQL banan.cz problém, tak můžete kdykoliv kontaktovat technickou podporu společnost banan.cz, která je k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu. 

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.