webdesign banan.cz

Nemáte doposud webové stránky a mít kvalitní webdesign banan.cz? Vše si můžete zařídit u banan.cz, která nabízí svůj redakční systémem spolu s webdesignem banan.cz. Jedinou podmínkou pro vytvoření webdesignu banan.cz je mít webhosting u společnosti banan.cz. Firma nabízí celkem tři různé tafiry webhostingu : standard, SEO, VIP. Při zakoupení nového webhostingu získáte možnost instalaci redakčního systému a poté zcela zdarmu úpravu webdesignu banan.cz.  Úprava webdesignu banan.cz se týká pouze první úravy nebo pouze u jedné subdomény, za každé další úpravy je vždy zapotřebí zakoupit další grafické úpravy webdesignu banan.cz. Po zakoupení služeb a vyplnění krátkého dotázní trvá tvorba webdesignu banan.cz přibližně 15 - 20 pracovních dní. V případě zájmu si můžete za tuto úpravu připlatit a webdesign banan.cz Vám zhotoví do tří dnů. Jedná se o službu Express, která stojí 450 Kč bez DPH. 

Jak již bylo řečeno, jedinou podmínkou je mít zaplacený webhosting. Ceny jednotlivých tarifů:

1) standard - 1056 Kč bez DPH/rok
2) SEO       - 3300 Kč bez DPH/rok 
3) VIP        - 2100 Kč bez DPH/rok

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.